Як проходить вступна кампанія на програмі “Кібербезпека”?

В даній статті представлено кількість заяв, яку подали абітурієнти на інноваційну програму “Кібербезпека” протягом усієї вступної кампанії.

Вступна кампанія у ЗВО розпочалась 12 липня. Абітурієнти могли подавати заяви на навчання протягом двох тижнів, до 26 липня включно.

В перший день вступної кампанії подано 138 заяв на навчальну програму “Кібербезпека”.

18 липня, посеред вступної кампанії, уже подано 650 заяв, з яких 558 на бюджет. При максимальному обсязі держзамовлення 91 (яким є одним з найбільших в Україні на дану спеціальність 125 “Кібербезпека”) це дає показник у 6.13 заяв на одне бюджетне місце. Середній конкурсний бал абітурієнтів становить 167.1, а у шістдесяти абітурієнтів середній конкурсний бал є більшим 190.

Загальні результати подачі заяв на програму “Кібербезпека”: подано 1218 заяв, з яких 965 на бюджет. При максимальному обсязі держзамовлення 91 це дає показник у 10.6 заяв на одне бюджетне місце. Середній конкурсний бал абітурієнтів становить 168.4.

Варто зазначити, що по результатам подачі заяв навчальна програма “Кібербезпека” є другою в Україні в розрахунку кількості поданих заяв на спеціальність 125 “Кібербезпека”.

Загалом на усі навчальні програми Кластеру подано 7129 заяв. Тобто майже кожна сота заява від загальної кількості усіх поданих заяв у ЗВО України (близько 1% від усіх заяв) та кожна тринадцята заява, які подані у ЗВО Львівщини (7,4% від заяв) були подані на інноваційні програми Кластеру.

Кількість заяв абітурієнтів у конкурсному відборі визначена згідно веб-сайту Єдиної державної електронної бази з питань освіти (ЄДЕБО) за посиланням.

За матеріалами Львівського ІТ Кластеру (статтястаттястаття).

Leave a Reply