Розробники програми

Львівський ІТ Кластер упродовж кількох років розвиває проект «ІТ Expert», який полягає у залученні ІТ-фахівців до навчального процесу як консультантів. Ми вирішили перейти на вищий рівень і залучили найкращих фахівців та оновили весь навчальний план для бакалаврів, починаючи з 1-го курсу.

Знайомтеся з командою розробників нової бакалаврської програми!

Кібербезпека більше не є питанням, яке потрібно сприйняти просто. Будь то особа або корпорація, яка перебуває під атакою, це призводить до величезних збитків. Минулий рік був важким не лише для багатьох організацій, а й для країн, які були заражені великою кількістю хакерських атак. Кількість кібератак в даний час постійно зростає та постійно розвиваються в різних формах. Щоб ефективно боротися з ними, нам потрібна сукупність кваліфікованих фахівців, які постійно оцінюватимуть існуючі та потенційні загрози та адаптують системи безпеки відповідно до їх стійкості до кібератак”.

Михайло Кропива, InfoSec Director у SoftServe

«Кіберзахист є вагомою складовою частиною усієї системи захисту суспільства і держави, про що свідчать низка ухвалених Законів України, Указів Президента, Постанов Кабміну у сфері інформаційної безпеки. Але всі ці заходи можуть бути втілені в життя тільки креативними, освіченими фахівцями з кібербезпеки. Львівська політехніка за два останні роки подвоїла кількість студентів, зарахованих на перший курс спеціальністю «Кібербезпека» – з 80 до 165 осіб»

Валерій Дудикевич, професор, завідувач кафедри захисту інформації Львівської Політехніки, доктор технічних наук

“Кібербезпека, яка є вагомою складовою частиною усієї системи захисту суспільства і держави, включає в себе технології, процеси та елементи керування, призначені для захисту систем, мереж та даних від кібер-атак. Ефективна кібербезпека знижує ризик кібер-атак та захищає організації та приватні особи від несанкціонованої експлуатації систем, мереж та технологій. Але всі ці заходи можуть бути втілені в життя тільки креативними, освіченими фахівцями з кібербезпеки”.

Андріян Піскозуб, IT Infrastructure Manager у Eleks, доцент кафедри захисту інформації НУ “Львівська Політехніка”

“Останні роки я допомагаю багатьом компаніям по всьому світу захистити себе від кібератак, тому із впевненістю можу сказати що тема інформаційної безпеки невідворотно увійшла в наше життя і буде лише розвиватись. Саме тому ми вирішили запустити програму підготовки фахівців з кібербезпеки у Львові, адже студенти цієї програми матимуть унікальну можливість отримати дуже цікаву професію та працевлаштування в успішних компаніях”.

Ігор Беляєв, Head of Security Team у EPAM

“Кібербезпека – це не просто ще один вид ІТ бізнесу. Кібербезпека – це реалії які оточують нас, це сервіси якими ви користуєтесь щодня, це машини на яких ви їздите, це ваше особисте життя, яке тим чи іншим чином торкається кіберпростору. Тому задумайтесь, а чи варто знати як все “це” працює і як можна, в першу чергу, себе захисти від небажаних втручань?”

Роман Карпюк, SecOps Analyst у SoftServe

 

“Я долучився до програми, бо керування сервісами є критичним для успішного бізнесу. IT Service Management – є критично важливою здатністю бізнесу до надання саме тих сервісів що потрібні замовникам, та їх постійною адаптацією до змінюваних умов бізнес середовища. Цим потрібно керувати. Цьому можна навчити та варто навчати.”

Дмитро Савченко, Program Coordinator у SoftServe